Als werkgever heeft u een belangrijke rol bij het informeren van uw werknemers over hun pensioen. Zodat ze weten waar ze aan toe zijn en ze de juiste keuzes kunnen maken voor hun pensioen. En u krijgt ongetwijfeld vragen van uw werknemers over hun pensioen. Dan is het belangrijk dat u uw werknemers goed kunt informeren.
Om u daarbij te helpen, organiseren we op dinsdag 28 november een basiscursus pensioen. Deze cursus is voor werkgevers die aangesloten zijn bij BPFV. Vorig jaar organiseerden we de cursus voor het eerst. Vanwege de positieve reacties organiseren we de cursus dit jaar opnieuw.
De cursus wordt gegeven door een pensioenconsulent van onze pensioenuitvoeringsorganisatie AZL. Ook een bestuurslid van BPFV is aanwezig. Er is tijdens de cursus voldoende ruimte om uw vragen te stellen.
Tijdens de cursus leert u onder andere:
- hoe het Nederlandse pensioenstelsel eruit ziet;
- hoe de pensioenregeling van BPFV in elkaar zit;
- wat er van u wordt verwacht als werkgever;
- welke hulpmiddelen het pensioenfonds u biedt.
Na de cursus kunt u:
- basisvragen van uw werknemers beantwoorden;
- nieuwe werknemers adequaat informeren over de pensioenregeling en de mogelijkheden bij de start;
- uw werknemers uitleggen welke keuzemogelijkheden de pensioenregeling biedt;
- uw werknemers laten zien waar zij meer informatie kunnen vinden;
- uw medewerkers vertellen wat de voordelen zijn van online tools.
Praktische informatie
- Datum: dinsdag 28 november 2023
- Tijd: 9.00 tot 11.00 uur
- Locatie: online
- Kosten: gratis
Meld u meteen aan!
Wilt u deelnemen? Meld u dan vóór woensdag 22 november aan. Dit doet u via het aanmeldformulier.
We hopen u te zien tijdens deze basiscursus pensioen!